Evrenvt.com

Vizyonumuz ve Misyonumuz;

Evren Veri Teknolojileri; diğer grup şirketlerimize destek firması olarak 2015 yılında kurulmuştur. Bu süre içerisinde dünya ülkelerine farklı web siteleri, web çözümleri, özel yazılımlar ve farklı projeler geliştirmiştir. Yine diğer grup şirketleri çatısı altında aynı hizmetleri her gün daha da ileriye taşıyarak çalışmalarına devam etmektedir.

 Evren Veri Teknolojileri olarak edindiğimiz tecrübeler ışığında yaratıcı ve yenilikçi çözümlerle iş ortaklarımızın ve son kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyoruz. 

Dinamik çözümleri; bilgi ve tecrübe ile birleştirerek, değişen ve gelişen teknolojiye adapte ederek sizlere sunmaktayız. Genç ve alanında uzman kadromuz ile çağımızın ihtiyacı Bilişim Teknolojileri ürünlerini sizlere ulaştırabilmenin gururunu yine temsil ettiğimiz siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Bizler, yetenek ve uzmanlıklarımız dışında önce “iyi insan” olmak, sonrasında geniş vizyonumuz ile tüm enerjimizi kurumsal nitelikli çözümlere vererek, ülkemize ve sektöre kaliteli hizmet etmek üzere kendimizi bu işe adamış bulunuyoruz.

Bizimle beraber bu heyecanımıza ortak olmanızı dileriz.